ШАНОВНІ КЛІЄНТИ, ЗАМОВЛЕННЯ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ У МОЖЛИВІ ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ. ОФОРМЛЕНІ ДО 13:00 - У ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ, ПІСЛЯ 13:00 - НАСТУПНОГО РОБОЧОГО ДНЯ. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!
UA RU
Здоров'я та благополуччя  кожного – процвітання всіх!
0
Кошик

Дорогі наші друзі!


Дякуємо Вам за відданість нашій компанії, нашій команді та нашій продукції! Для когось це багаторічна історія, для когось недавнє знайомство. Кожному з нас, безумовно, співпраця з компанією є цінною.


Понад 28 років діяльність нашої компанії, як і багатьох інших міжнародних компаній, здійснювалася на території різних країн. На жаль, у зв'язку з агресією росії, перед нами постало питання принципового та життєвого вибору подальшого шляху розвитку та діяльності.


Радою лідерів прийнято рішення – реорганізувати нашу компанію.

І зараз ми готові представити народження нового бренду!

 У його створення ми вклали свою душу, креативний підхід та професійні знання.


Зустрічайте!
Оновлена компанія - VITERITY GLOBAL
Ознайомтеся з презентацією брендбука за посиланням:
https://archive.sendpul.se/v/4splr/ljzl/


Наше нове ім'я, поєднує два слова
VITA & PROSPERITY, 

що означає Життя і Процвітання.

Впевнені, що це близько кожному з нас, адже процвітаюче життя – це Особистість та Здоров'я, Розвиток та Благополуччя, і, звичайно, Успіх. 

Для кожної людини і для нашої оновленої компанії VITERITY GLOBAL ці цінності є основними.


Ми плануємо, що: 

  • в  асортименті VITERITY GLOBAL збережеться вся улюблена колекція продуктів 

  • згодом лінійку продуктів буде доповнено новими ексклюзивними формулами американських, французьких, українських видатних творців БАД

  • розширення міжнародної діяльності компанії VITERITY GLOBAL на території європейських та інших дружніх нам країн

  • запровадження сучасної  навчальної трендової платформи VITERITY GLOBAL із системою тренінгів та програм, яка сприятиме саморозвитку та успішному особистісному зростанню 


Віримо, що умови співпраці з VITERITY GLOBAL порадують усіх, оскільки вони будуть цікавішими, прибутковішими та комфортнішими.

Перехідний період складається з різних етапів: розробка назви, Брендбука, стратегії компанії, Маркетинг Плану для зареєстрованих партнерів, системи знижок для клієнтів, логістичної схеми та багато іншого.

На нас чекає оновлення сайту, зміна візуального контенту, етикеток на продукцію VITERITY GLOBAL, програмного забезпечення.

Здійснення кожного етапу потребує певного часу. Зараз ми в дорозі, впевнено йдемо обраним шляхом. Деякі етапи вже здійснили. Зокрема, представляємо Вам новий Брендбук, який Ви можете подивитися за посиланням..

Обіцяємо собі та Вам регулярно повідомляти про виконання чергового етапу. За подробицями та додатковими роз'ясненнями Ви можете звернутися до своїх консультантів.


З повагою та побажанням миру,
Рада Лідерів VITERITY GLOBAL


Брендбук VITERITY GLOBAL